O nás

Společnost ETIX, s.r.o. byla založena v roce 2002 a navázala na dlouholeté zkušeností firmy IngMar, která se pohybovala na trhu samolepicích etiket téměř 10 let.

Od prvopočátku své existence jsme se začali zabývat vývojem nestandardních chytrých řešení značení výrobků a zboží samolepicí etiketou. Již začátkem roku 2003 jsme zahájili jako první v České republice výrobu bookletových samolepicích etiket a o několik měsíců později i výrobu vícevrstvých sandwichových etiket. V následujících letech jsme se zaměřili na vývoj a výrobu dalších speciálních etiket určených převážně pro reklamní účely a podporu prodeje.

V současné době můžeme svým zákazníkům nabídnout ucelený sortiment výrobků samolepicích etiket a visaček. Vedle standardních produktů jsme schopni nabídnout téměř všechny speciality, které se v tomto oboru nabízí.

Díky mnohaletým zkušenostem našich pracovníků a současně unikátním technologickým možnostem dokážeme nabídnout často i nestandardní řešení požadavku. Spokojenost zákazníka je vždy naše priorita. Důkazem může být dlouhodobá spolupráce s několika renomovanými společnostmi v České republice i zahraničí.

Rádi se s Vámi setkáme

Přijeďte za námi do Brna. Při dobré kávě Vám rádi poradíme a spolu najdeme to nejlepší řešení pro Vaše potřeby.